Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wesołych Świat Wielkanocnych. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wesołych Świat Wielkanocnych. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 3 kwietnia 2012

Wesołych Świąt

 Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości,
Klub Mam w Trzebini składa najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego Dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu, 
serdecznych spotkań w gronie rodziny
 oraz samych sukcesów.
Wesołego Alleluja!!!