Co to takiego KLUB MAM??? Jest to miejsce przyjazne Rodzicom i Dzieciom. To spotkania w gronie Mam, Tatusiów, Opiekunów małych Dzieci, rozmowy, wymiana doświadczeń między nimi. To także radosne zabawy Dzieci z rówieśnikami i Rodzicami. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od 16-18 Szkoła Podstawowa nr 8 Trzebinia os ZWM Spotkania są BEZPŁATNE!!!
piątek, 9 września 2016
czwartek, 8 września 2016
czwartek, 1 września 2016
czwartek, 16 czerwca 2016
Ostatnie spotkanie przed wakacjami
Dziś było ostatnie już spotkanie w tym sezonie Klubu Mam.
Na kolejny sezon Klubu Mam zapraszamy po wakacjach.
A dziś na spotkaniu pani Gosia przygotowała dla nas prace plastyczną - zakładki do książki. Dzieci wykonały piękne, pamiątkowe zakładki, wg własnego pomysłu.
Dziękujemy za cały sezon za wszystkie wspaniałe spotkania.
W wakacje spotykamy się w plenerze wykorzystując piękną pogodę.
Kilka zdjęć:
Na kolejny sezon Klubu Mam zapraszamy po wakacjach.
A dziś na spotkaniu pani Gosia przygotowała dla nas prace plastyczną - zakładki do książki. Dzieci wykonały piękne, pamiątkowe zakładki, wg własnego pomysłu.
Dziękujemy za cały sezon za wszystkie wspaniałe spotkania.
W wakacje spotykamy się w plenerze wykorzystując piękną pogodę.
Kilka zdjęć:
czwartek, 9 czerwca 2016
Czerwcowe spotkanie
Dziś spotkanie w Klubie Mam jak co czwartek od godz. 16.00
A na spotkaniu dzieci spożyły swoją energię na sali gimnastycznej, gdzie można wykorzystać udostępnione nam sprzęty gimnastyczne. Później dzieci wykonały prace plastyczne techniką origami.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00!!!
UWAGA!!!
Zostały jeszcze w tym sezonie dwa spotkania w Klubie Mam i nastąpi przerwa wakacyjna.
Nowy sezon rozpocznie się po wakacjach we wrześniu.
W wakacje zapraszamy na spotkania plenerowe.
Kilka zdjęć ze spotkania:
A na spotkaniu dzieci spożyły swoją energię na sali gimnastycznej, gdzie można wykorzystać udostępnione nam sprzęty gimnastyczne. Później dzieci wykonały prace plastyczne techniką origami.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00!!!
UWAGA!!!
Zostały jeszcze w tym sezonie dwa spotkania w Klubie Mam i nastąpi przerwa wakacyjna.
Nowy sezon rozpocznie się po wakacjach we wrześniu.
W wakacje zapraszamy na spotkania plenerowe.
Kilka zdjęć ze spotkania:
czwartek, 2 czerwca 2016
czwartek, 19 maja 2016
Dzień Matki w Klubie Mam
Dziś spotkanie z okazji Dnia Matki.
Dzieci wykonały dla Mam portrety pamiątkowe, wręczyły zrobione kwiatki i złożyły życzenia. W zamian dostały od Mam buziaki i naklejki uśmiechnięte buźki.
Później czas wolny, a w nim zabawy wymyślone przez same dzieci, kącik szachowy, a dla Mam słodka niespodzianka przygotowana przez panią Małgosię, za którą serdecznie dziękujemy.
Było pysznie.
Zapraszamy za dwa tygodnie 2 czerwca na godz. 16.00 ze względu na Boże Ciało wypadające w tym roku 26 maja.
Portrety Mam
Dzieci wykonały dla Mam portrety pamiątkowe, wręczyły zrobione kwiatki i złożyły życzenia. W zamian dostały od Mam buziaki i naklejki uśmiechnięte buźki.
Później czas wolny, a w nim zabawy wymyślone przez same dzieci, kącik szachowy, a dla Mam słodka niespodzianka przygotowana przez panią Małgosię, za którą serdecznie dziękujemy.
Było pysznie.
Zapraszamy za dwa tygodnie 2 czerwca na godz. 16.00 ze względu na Boże Ciało wypadające w tym roku 26 maja.
Portrety Mam
czwartek, 12 maja 2016
Kwiaty i karteczki
Dziś kolejne czwartkowe spotkanie w Klubie Mam.
A na spotkaniu kończyliśmy wspólne robótki dla mam na Dzień Mamy, później zabawa w karteczki zainicjowana przez jedno z dzieci i pozostałym dzieciom również bardzo się spodobała. Każde dziecko dostało małą karteczkę i z pomocą mamy zapisało zadanie do wykonania lub zagadkę. Następnie dzieci na chwilę wyszły z sali, a jedna osoba schowała karteczki. Po odnalezieniu wszystkich, dzieci musiały wykonać zadania zapisane na karteczkach.
Dziękujemy za wspaniale spędzony czas, za poczęstunek i za pomoc w porządkowaniu sali po spotkaniu.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00 na spotkanie z okazji Dnia Matki!!!
UWAGA!!! Nie będzie spotkania 26 maja - Boże Ciało.
Kilka zdjęć ze spotkania:
A na spotkaniu kończyliśmy wspólne robótki dla mam na Dzień Mamy, później zabawa w karteczki zainicjowana przez jedno z dzieci i pozostałym dzieciom również bardzo się spodobała. Każde dziecko dostało małą karteczkę i z pomocą mamy zapisało zadanie do wykonania lub zagadkę. Następnie dzieci na chwilę wyszły z sali, a jedna osoba schowała karteczki. Po odnalezieniu wszystkich, dzieci musiały wykonać zadania zapisane na karteczkach.
Dziękujemy za wspaniale spędzony czas, za poczęstunek i za pomoc w porządkowaniu sali po spotkaniu.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00 na spotkanie z okazji Dnia Matki!!!
UWAGA!!! Nie będzie spotkania 26 maja - Boże Ciało.
Kilka zdjęć ze spotkania:
czwartek, 5 maja 2016
Niedługo Dzień Matki
Dziś spotkanie Klubu Mam i Tatusiów jak co czwartek od godziny 16.00 do 18.00
A na spotkaniu propozycja na Dzień Matki i nie tylko. Dzieci zagłosowały za pomysłem - kwiatek z pomadką, Już dziś niektóre wykonały kwiatka, którego wręczą Mamom na spotkaniu 19.05.2016.
Pozostały czas dzieci świetnie się bawiły wykorzystując do tego swoje niezmierzone pokłady energii. Maluszki pod okiem Mam bawiły się obok siebie na dywanie.
Dziękujemy za poczęstunek, za porządkowanie sali po spotkaniu i za wspólnie spędzony czas.
Zapraszamy za tydzień na godzinę 16.00
Kilka zdjęć ze spotkania: (FOTO: Małgorzata Barczyk)
A na spotkaniu propozycja na Dzień Matki i nie tylko. Dzieci zagłosowały za pomysłem - kwiatek z pomadką, Już dziś niektóre wykonały kwiatka, którego wręczą Mamom na spotkaniu 19.05.2016.
Pozostały czas dzieci świetnie się bawiły wykorzystując do tego swoje niezmierzone pokłady energii. Maluszki pod okiem Mam bawiły się obok siebie na dywanie.
Dziękujemy za poczęstunek, za porządkowanie sali po spotkaniu i za wspólnie spędzony czas.
Zapraszamy za tydzień na godzinę 16.00
Kilka zdjęć ze spotkania: (FOTO: Małgorzata Barczyk)
czwartek, 28 kwietnia 2016
Dzień Ziemi
Dziś spotkanie na temat Dnia Ziemi, który w tym roku był 22.04.2016.
zdjęcia Google grafika
Wykonaliśmy pracę plastyczną pt. "Wodny Świat" z wykorzystaniem artykułów plastycznych ufundowanych przez Panią Małgorzatę B. za co serdecznie dziękujemy.
Prace wyszły przepięknie.
Oto efekty:
ZAPRASZAMY za tydzień na godz. 16.00
Kilka zdjęć:
zdjęcia Google grafika
Wykonaliśmy pracę plastyczną pt. "Wodny Świat" z wykorzystaniem artykułów plastycznych ufundowanych przez Panią Małgorzatę B. za co serdecznie dziękujemy.
Prace wyszły przepięknie.
Oto efekty:
ZAPRASZAMY za tydzień na godz. 16.00
Kilka zdjęć:
czwartek, 21 kwietnia 2016
Zwierzęta budzą się na wiosnę
Dziś na spotkaniu powitaliśmy wszystkie zwierzęta i owady, które budzą się z zimowego snu. Zatańczyliśmy i zaśpiewaliśmy do piosenek "Śpiewające brzdące". Były także zabawy ze zwierzętami, które dzieci sobie wybrały.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00
pomysły i obrazki Google grafika, źródło Internet
Kilka zdjęć ze spotkania:
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00
pomysły i obrazki Google grafika, źródło Internet
Kilka zdjęć ze spotkania:
czwartek, 14 kwietnia 2016
Słoneczko
Dziś pochmurna pogoda zatem w Klubie Mam "zrobiliśmy" sobie trochę słońca, a także zaśpiewaliśmy piosenkę o słoneczku. Zatańczyliśmy taniec ze wstążką i widać, że dzieci bardzo dobrze czują muzykę. Pozostały czas dzieci samodzielnie sobie zagospodarowały i świetnie się bawiły. Mamy w tym czasie miały czas dla siebie.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za poczęstunek i za porządkowanie sali po spotkaniu.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00
zdjęcie Google grafika
Nasze prace
Kilka zdjęć ze spotkania:
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za poczęstunek i za porządkowanie sali po spotkaniu.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00
zdjęcie Google grafika
Nasze prace
Kilka zdjęć ze spotkania:
Subskrybuj:
Posty (Atom)






















