czwartek, 7 kwietnia 2016

Wiosna

Dziś na spotkaniu wiosenne kwiatuszki.
Dzieci chętnie i samodzielnie wykonały kwiatki, a później się razem bawiły.
Dziękujemy za mile spędzony czas, za poczęstunek i pomoc w sprzątaniu sali.

Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00

Zdjęcie Google grafika

Kilka zdjęć ze spotkania: 

czwartek, 31 marca 2016

Gimnastyka Mamy i Smyka

Dziś na spotkaniu trochę ruchu po świętach w sali gdzie mamy dużo urządzeń i pomocy do ćwiczeń, a także na siłowni na świeżym powietrzu.
Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy za tydzień na godz. 16.00

Więcej tutaj:

czwartek, 17 marca 2016

Zajączek i jajko wielkanocne

Dziś na spotkaniu zrobiliśmy ozdoby świąteczne: zajączek i jajko. 
Zajączek z tektury falistej, a jajko techniką wyklejaną z plasteliny. Pozostały czas wykorzystaliśmy na obserwacji naszych dzieci podczas swobodnych zabaw, co do których mają niewątpliwie talent wymyślania i nie nudzą się w swoim towarzystwie. Na koniec jak zawsze nasz taniec pożegnalny ze śpiewem już znanej piosenki - a za wspólną zabawę nagrody - naklejki i lizaki.
Dziękujemy za wspaniałe spotkanie i za sprzątanie sali po spotkaniu.

Na następne spotkanie zapraszamy po świętach 31.03.2016 na godz. 16.00
Tymczasem życzymy Wesołych Świąt





Kilka zdjęć ze spotkania:

czwartek, 10 marca 2016

Kwiaty na Dzień Kobiet

Dziś na spotkaniu tworzyłyśmy własne kreacje kwiatów z bibuły krepiny.
Dzieci wspólnie się bawiły, a mamy miały okazję porozmawiać ze sobą na różne tematy.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za czas poświęcony własnym dzieciom i za pomoc w porządkowaniu sali po spotkaniu.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00



zdjęcie Google grafika

Kilka zdjęć ze spotkania: 

wtorek, 8 marca 2016

Zapowiedzi

Dziś Dzień Kobiet.
Z tej okazji Klub Mam składa wszystkim kobietom serdeczne życzenia
A już w czwartek na spotkaniu zrobimy na tę okazję kwiaty z bibuły krepiny metodą cukierkową.
Zapraszamy na godz. 16.00
Propozycja kwiatów z bibuły:

zdjęcia Google grafika

czwartek, 3 marca 2016

Zabawy z chustą

Dziś spotkanie od godz. 16.00

A na spotkaniu gry i zabawy ruchowe z chustą animacyjną. Była m.in, zabawa w:
BILARD, SZTORM, PIŁKA W GÓRĘ, NAMIOT, REKIN, UCIEKAJ DO DOMKU: kurczaki i lis, POTWÓR Z LOCH NESS no i nasza ulubiona KARUZELA. Na koniec zabawy konieczna była relaksacja, czyli dzieci przy muzyce Bobasa leżąc na chuście na plecach usypiały maskotki.
Dziękujemy za wspaniałą zabawę i za sprzątanie sali po spotkaniu.
Informacja dla Rodziców oczekujących na zdjęcia z Rodzinnego Kolędowania - zdjęcia dodane.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00
zdjęcie Google grafika


Kilka zdjęć ze spotkania:

czwartek, 25 lutego 2016

Mega duża gra planszowa

Dziś na spotkaniu rodzinne gry planszowe i dyskusja na temat: 
Jak przygotować dziecko na zmiany w życiu, np. przeprowadzka.
Wspólnie wykonaliśmy wielką planszę do gry i pionki samochodziki dla każdego dziecka, wykonane z rolek po papierze.



zdjęcie: Google grafika
Klika zdjęć ze spotkania:

czwartek, 11 lutego 2016

Walentynki 2016


 

Dziś na spotkaniu Walentynkowo.
Uszyliśmy walentynkowe serduszka, malowaliśmy na buziach serduszka, były nawet serca balonowe.
zdjęcie Google grafika

Za tydzień zapraszamy na godz 16.00


Kilka zdjęć z dzisiejszego spotkania:


czwartek, 4 lutego 2016

Bal KARNAWAŁOWY 2016

Dziś w Klubie Mam karnawałowy bal przebierańców. Przebrały się zarówno dzieci jak i rodzice. Odbył się pokaz wspaniałych strojów, konkursy, zabawy, tańce. Było bardzo balonowo i kolorowo. Dzieci miały za zadanie zbić kręgle bez pomocy rąk za pomocą piłek umieszczonych w rajstopach założonych na głowę, a rodzice nawlec na patyczek do szaszłyka makaron rurki trzymając patyczek w ustach. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. A jak to przystało na tłusty czwartek były pączki i chrust. Dziękujemy za pyszny poczęstunek i świetną zabawę.
Zapraszamy za tydzień na godz. 16.00




 zdjęcia Google grafika
Kilka zdjęć ze spotkania:
Tutaj można obejrzeć zdjęcia zrobione i udostępnione przez Os ZWM Trzebinia
Foto A.M.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1097416836956797.1073741858.918229621542187&type=3
A tu zdjęcia FOTO: M.B.


wtorek, 19 stycznia 2016

Ferie zimowe

Trwają ferie zimowe wobec tego w Klubie Mam przerwa - nie ma spotkań w ferie.
Życzymy udanego wypoczynku.
Następne spotkanie po feriach 4 lutego 2016
Odbędzie się w ten dzień Bal Karnawałowy.
Obowiązują stroje przebierańców zarówno dzieci jak rodziców.
Zapraszamy.


zdjęcia Google grafika

czwartek, 14 stycznia 2016

Gry planszowe

Dziś na spotkaniu mega duża, własnoręcznie robioną gra planszowa z super wyścigówkami.
Zapraszamy na godz 16.00
zdjęcie Internet

czwartek, 7 stycznia 2016

Rodzinne Kolędowanie

Dziś na spotkaniu zapowiadany konkurs Rodzinnego Kolędowania.
Dla rodziców i dzieci były nagrody za piękne śpiewanie. Widać że rosną nam młode talenty.
Było to pierwsze spotkanie w Nowym Roku 2016.
Dziękujemy sponsorom za ufundowane nagrody.



zdjęcia Google grafika
Zapraszamy za tydzień na kolejne spotkanie na godz. 16.00
Kilka zdjęć: