Co to takiego KLUB MAM??? Jest to miejsce przyjazne Rodzicom i Dzieciom. To spotkania w gronie Mam, Tatusiów, Opiekunów małych Dzieci, rozmowy, wymiana doświadczeń między nimi. To także radosne zabawy Dzieci z rówieśnikami i Rodzicami. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od 16-18 Szkoła Podstawowa nr 8 Trzebinia os ZWM Spotkania są BEZPŁATNE!!!
sobota, 16 września 2017
środa, 28 czerwca 2017
wtorek, 13 czerwca 2017
Jutro
Ostatnie spotkanie Klubu Mam przed wakacjami - środa 14.06.2017
Na nowy sezon Klubu Mam zapraszamy już po wakacjach we wrześniu, a tymczasem zapraszamy na spotkania plenerowe.
Pozdrawiamy
Zespół Klubu Mam w Trzebini
Na nowy sezon Klubu Mam zapraszamy już po wakacjach we wrześniu, a tymczasem zapraszamy na spotkania plenerowe.
Pozdrawiamy
Zespół Klubu Mam w Trzebini
czwartek, 23 lutego 2017
wtorek, 14 lutego 2017
sobota, 21 stycznia 2017
środa, 18 stycznia 2017
Spotkanie 18 stycznia
Dziś nie ma spotkania w Klubie Mam ze względu na dużą liczbę zachorowań.
Przepraszamy
Przepraszamy
środa, 11 stycznia 2017
wtorek, 13 grudnia 2016
piątek, 9 grudnia 2016
Spotkanie 7 grudnia 2016
Na środowym spotkaniu zabawy dzieci pod okiem rodziców.
Mamusie mają czas dla siebie, mają tez możliwość zobaczenia jak ich dzieci się bawią tworząc coś z niczego i jak się zachowują w grupie dzieci.
Wystarczy tylko chęć wyjścia z domu i dotarcia na spotkanie.
Spotkania są BEZPŁATNE dzięki Burmistrzowi Trzebini i odbywają się na sali gimnastycznej dzięki Dyrekcji SP 8.
Sala posiada bogate wyposażenie w sprzęty gimnastyczne również udostępnione na nasze spotkania.
Klika zdj ze spotkania (FOTO: Małgorzata Barczyk)
Mamusie mają czas dla siebie, mają tez możliwość zobaczenia jak ich dzieci się bawią tworząc coś z niczego i jak się zachowują w grupie dzieci.
Wystarczy tylko chęć wyjścia z domu i dotarcia na spotkanie.
Spotkania są BEZPŁATNE dzięki Burmistrzowi Trzebini i odbywają się na sali gimnastycznej dzięki Dyrekcji SP 8.
Sala posiada bogate wyposażenie w sprzęty gimnastyczne również udostępnione na nasze spotkania.
Klika zdj ze spotkania (FOTO: Małgorzata Barczyk)
wtorek, 29 listopada 2016
poniedziałek, 21 listopada 2016
środa, 16 listopada 2016
Spotkanie 16 listopada 2016
Dziś spotkanie jak co środę od godziny 16.00
A na spotkaniu zabawy dziecięce, rozmowy między mamami i ustalanie jak w tym roku będzie wyglądał 6 grudnia w naszym klubie.
A czy dzieci już napisały listy do Św. Mikołaja???
Kilka zdjęć ze spotkania (FOTO: M. B.)
zdjęcie Google grafika
piątek, 4 listopada 2016
środa, 26 października 2016
wtorek, 18 października 2016
środa, 5 października 2016
Spotkanie 5 października
Dziś na spotkaniu wesołe zabawy dzieci z wykorzystaniem zabawek i sprzętów na sali do gimnastyki.
Dzieci bawią się w sposób kreatywny, same potrafią wymyślać sobie zabawy, wręcz robić coś z niczego.
Mamy w tym czasie mogą obserwować swoje pociechy, gdyż w domu zawsze jest coś do zrobienia i nie ma tego czasu na obserwację własnych dzieci podczas zabawy. Tu w Klubie Mam można zauważyć jak dziecko zachowuje się wśród rówieśników, jak potrafi się bawić i co lubi. Można również porozmawiać z innymi mamami.
Kilka zdjęć ze spotkania: (FOTO: Małgorzata Barczyk)
Dzieci bawią się w sposób kreatywny, same potrafią wymyślać sobie zabawy, wręcz robić coś z niczego.
Mamy w tym czasie mogą obserwować swoje pociechy, gdyż w domu zawsze jest coś do zrobienia i nie ma tego czasu na obserwację własnych dzieci podczas zabawy. Tu w Klubie Mam można zauważyć jak dziecko zachowuje się wśród rówieśników, jak potrafi się bawić i co lubi. Można również porozmawiać z innymi mamami.
Kilka zdjęć ze spotkania: (FOTO: Małgorzata Barczyk)
Subskrybuj:
Posty (Atom)






